Osta 3 jane iredale toodet

meie partnerite
või
meie veebipoest

kuni 31.07.2019

ja võida!

oled kõigest kahe sammu kaugusel võidust

Samm 1: osta 3 jane iredale toodet*

*tooted, mis ei lähe arvesse kampaanias: jumbo ja tavaline pliiatsi teritaja, tühi karp Empty refillable compact, meigishvamm Flocked Sponge, silmameigi pintsel Deluxe Spoolie

Samm 2: registreeri oma ost siin

 *SmartPosti pakiautomaadi asukoha ja ID leiat SIIT (et lubatud jane iredale ‘Beauty Box’ jõuaks sinuni võimalikult kiiresti)
*Ostutšeki koopia .jpg, .png või .pdf formaadis saad lisada vajutades nupule ‘Browse…’.
🔒Kõik andmed on kaitstud. Küsimuste või mis tahes kahtluste puhul isikuandmete kasutamise suhtes, võtke palun meiega ühendust e-mailil: info@janeiredale.ee
 

arvesse lähevad ainult 1.-31.07.2019 tehtud ostud

JANE IREDALE 2019 SUVEKAMPAANIA REEGLID JA TINGIMUSED

1. KAMPAANIA KORRALDAJA

‘JANE IREDALE 2019 SUVEKAMPAANIA‘ on organiseeritud Glow OÜ poolt, reg. kood 11399092, asukohaga Pärnu mnt 28-15, Tallinn, 10141, e-mail: info@janeiredale.ee (edaspidi ‘Korraldaja’)

2. KAMPAANIA PERIOOD

Kampaania kestab 01.07.2019 kuni 31.07.2019 (edaspidi ‘Kampaania Periood’)

3. KAMPAANIA AUHINNAD

PEAAUHIND: Tüdrukute luksuslik nädalavahetus Toskaanas kahele 5* villas perioodil 26.-29.09.2019.
Peaauhinna võitja sõidab enda poolt valitud naissoost kaaslasega ‘kõik hinnas’ reisile Toskaanasse, Firenze, mis sisaldab 2 Tallinn-Firenze-Tallinn lennupileti, reisikindlustust, kohapeal transfeeri, majutust, toitlustust, spa külastust, linna vaatamisväärsusi (edaspidi ‘Peaauhind’).

LISA-AUHINNAD: 1000€ ja 500€ väärtuses jane iredale tooteid (edaspidi vastavalt ‘Auhind 1′ ja ‘Auhind 2’).

Lisaks eelnimetatud Auhindadele iga kampaanias osaleja, kes täidab kampaania tingimused (punkt nr.4), saab eksklusiivse ‘Beauty Box’ i, mis sisaldab 20 jane iredale mini-toodet ja stiilset kosmeetikakotti (edaspidi ‘Beauty Box’).

4. KAMPAANIAS OSALEMISE TINGIMUSED

Loosis osalemiseks peavad olema täidetud järgnevat 2 punkti:

1) osta Kampaania Perioodi vältel 3 erinevat jane iredale kosmeetika toodet jaehinnas, välja arvatud: pliiatsi teritaja, tühi karp, meigishvamm, silmameigi pintsel Deluxe Spoolie – need tooted ei osale kampaanias;
2) registreeri ostutšekk kampaania lehel (üleval).

Ainult üle 18-aastased isikud saavad osaleda kampaania Peaauhinna loosis.
Peaauhind on mõeldud ainult naissoost isikutele. Seepärast, kui Peaauhinna võitjaks osutub meessoost isik, siis saab Peaauhinda üle anda oma pereliikmele (abikaasa, ema, õde, tütar jne).

Glow OÜ juhatuse liikmed, töötajad ja nende pereliikmed ei saa osaleda kampaanias.

5. LOOSIMISE PROTSESS

Loosimine kõikide osalejate vahel, kes täidavad kampaania tingimused, leiab aset 8.08.2019.

Loosimine viiakse läbi elektroonilises keskkonnas, mida viib läbi Glow OÜ 3-liikmeline loterii komitee aadressil Pärnu mnt 28-15, 10141 Tallinn. Loosi juhusliku tulemuse garanteerib online numbri generaator.

Loosi võitjad määratletakse järgnevas järjestuses:
1) Peaauhind – 1 Võitja
2) Auhind 1 – 1 Võitja
3) Auhind 2 – 1 Võitja
(edaspidi Võitjad).

Kõikide Võitjate nimed avaldatakse loosimise päeval, mitte hiljemalt kui 15:00 janeiredale.ee kampaania lehel (üleval), jane iredale Estonia Facebook lehel ja @janeiredale_estonia Instagram lehel

6. AUHINDADE KÄTTESAAMINE

Kampaania jooksul võidetud Auhindu ei ole võimalik asendada ega vahetada raha vastu.

Beauty Box’id saadetakse vastavatesse SmartPost postkastidesse, mis on märgitud registreerimise vormis 30 päeva jooksul Võitjate avaldamise kuupäevast alates.

Auhind 1 ja Auhind 2 antakse üle vastavale võitjale Kinkekaardi näol, mida saab kasutada janeiredale.ee veebipoes 6 kuu jooksul Võitjate väljakuulutamise kuupäevast alates.

Peaauhinda saab kasutada Võitja (kui Võitja on naissoost) või üle anda naissoost pereliikmele, kui Võitjaks osutub meessoost isik.

Lisakulutused, mis võivad kaasneda Peaauhinnaga (näiteks reisikulud stardipunkti jõudmiseks, ehk Tallinna, jne) peavad olema kaetud personaalselt Peaauhinna Võitja või Reisikaaslase poolt (edaspidi ‘Reisikaaslane’).

Peaauhinna kinnitamiseks peab Võitja esitama Korraldajale 7 päeva jooksul alates Võitja väljakuulutamise kuupäevast (hiljemalt 14.08.2019) järgnevad andmed:

1) Võitja ja Reisikaalsale kehtivate reisidokumentide koopiad (pass või ID kaart);
2) allkirjastatud kinnituskirja, mis garanteerib, et Peaauhinna kasutajad saavad alustada reisi stardipunktist ja osaleda reisil eelpool mainitud Peaauhinna reisikuupäevadel;
3) allkirjastatud nõusolekut, et mõlemad reisil osalejad on nõus andma intervjuusid, osalema pildistamistel ja filmimistel Peaauhinna reisi jooksul;
4) allkirjastatud Modelli Luba, mis võimaldab Korraldajal kasutada Peaauhinna reisi jooksul tehtud pildi- ja videomaterjali jane iredale Eesti esinduse sotsiaalmeedia tegevustes.

Eelnevad neli punkti on eeltingimuseks Peaauhinna kätte saamiseks.

Kui Peaauhinna Võitja ei esita andmed nõutud kuupäevaks, siis on Korraldajal õigus viia läbi uus loosimine, mis leiab aset 15.08.2019, et loosida uus Võitja ülalmainitud reeglitel ja tingimustel.

7. LISALOOSIMINE

Kui Korraldaja ei saa Peaauhinna, Auhind 1 või Auhind 2 võitjatelt kinnitust 7 päeva jooksul alates esimesest loosimisest (kuni 14.08.2019), siis ei ole Korraldaja kohustatud auhindu välja andma esimese loosimise väljakuulutatud võitjatele ja korraldab uue loosimise 15.08.2019, samadel tingimustel, mis on mainitud punktides 5 ja 6 Kampaania Reeglite ja Tingimuste nimekirjas.

8. LÕPPSÄTTED

Kui Korraldaja saab teadlikuks mõnest Kampaania ajal olevast pettusest või muust tegevusest, mis on seotud Kampaaniaga ja mis puudutab Auhindade nõuet, siis seda nõuet ei rahuldata.

Kampaania läbiviimise korra kehtestab Korraldaja käesolevas reeglis. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimiseks on lõplikud ja laienevad kõigile Kampaanias osalejatele.

Korraldajal on õigus katkestada Kampaaniat ‘force majeure’ põhjustel, teavitades viivitamatult sellest kampaania lehel ja lisanduva vastutuseta.

Need Kampaania Reeglid ja Tingimused on koostatud vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Kõiki Kampaaniast tekkida võivaid vaidlusi lahendatakse läbirääkimiste teel, ebaõnnestumisel Tarbijakaitse või Harju Kohtu teel. Kõik organisatsiooni ja/või läbiviimist puudutavaid kaebusi palume esitada niipea, kui võimalik, aga mitte hiljem kui 31.08.2019 e-maili teel aadressile info@janeiredale.ee märksõnaga ‘jane iredale viib sind Toskaanasse kampaania’.

Korraldaja lahendab saabunud kaebused 7 tööpäeva jooksul nende saabumise kuupäevast.

Rohkem infot kampaania kohta saamiseks kirjutage emailile: info@janeiredale.ee või helistage numbril: 53058553

Save this link to your bookmarks to access the best free online web developer tools and use them every day: html-css-js.com.